Los bericht bekijken
Oud 28 juli 2003, 12:07   #1
Zeno!
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 23 november 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 9.781
Standaard

Sinds 3 weken staakt De Post in Wallonie. In de provincie Luik zit men zelfs een maand (!) zonder postbezorging.

Ondanks het feit dat De Post/La Poste een nationaal -Belgisch- bedrijf is, staakt men in Vlaanderen NIET. Hoe komt dit eigenlijk? Het gaat toch om hetzelfde bedrijf...?

En dan zijn er nog die dùrven beweren dat er geen mentaliteitsverschil bestaat tussen Vlaanderen en Wallonie! Enkel uit solidariteit heeft de ochtendploeg van Antwerpen even het werk neergelegd.

PS: Let op, ik veroordeel de staking NIET. Als de Walen vinden dat ze moeten staken, dan heb ik daar geen énkel probleem mee. Dat is hun goed recht. Het gaat hier niet om de grond van de zaak, enkel om het verschil in mentaliteit. Zonder me uit te spreken welke mentaliteit mijn voorkeur heeft.
Zeno! is offline   Met citaat antwoorden