Los bericht bekijken
Oud 15 april 2006, 11:01   #1
Darwin
Banneling
 
 
Darwin's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2002
Berichten: 5.668
Standaard Pleidooi voor een wetteloze samenleving

De laatste tijd begin ik mij meer en meer vraagen te stellen over "de wet".

Waar dient die wet eigenlijk voor? Wie de wet bewust en systematisch overtreedt of ze gewoon niet erkent wordt immers beschermd door de politiekers en hun organisaties zoals CGKR en dergelijke.

Gebeurt er ergens een misdaad dan krijgt de politie en het gerecht van hogerhand de opdracht om niet op te treden of niet te sanctioneren. Enkel voor wie zich aan de wet houdt zijn sancties bedoeld.

Daarom. Waarom hebben we wetten nodig? Waarom schaffen we niet meteen de wetten af. En daarmee ook de politieke partijen? Immers, als er geen wetten zijn, moeten er ook geen politiekers meer zijn om wetten te maken.

Ik denk dat een samenleving zonder wet een veel eerlijker samenleving zou zijn. Als er ergens iets onacceptabel gebeurt, dan doe je met de gevatte daders wat je wil. Je laat ze lopen, of je berecht ze ter plaatse. Lijkt me een veel meer faire toestand dan de bescherming van de criminelen door de criminelenrechtenorganisaties.

Laatst gewijzigd door Darwin : 15 april 2006 om 11:02.
Darwin is offline   Met citaat antwoorden