Kan iemand me hier even helpen?
Hallo,
Ik ben hier nieuw en mijn draai nog een beetje aan het zoeken.
De reden dat ik me hier ingeschreven heb, is dat ik erg geshockeerd ben door de moord op Joe, zoals wij allemaal.
Eigenlijk heb ik het erg moeilijk met deze zaken. Ik ben geen racist, maar de laatste 2 jaar zijn meerdere levens van mensen die ik ken ook kapot gemaakt en je mag twee maal raden welke afkomst de daders hadden.
Ik wil geloven dat het toeval is en dat er ook Belgische criminelen bestaan, maar mijn grootmoeder van in de tachtig durft sinds ze op korte tijd 4 maal bestolen is door vreemde zakkenrollers en de laatste keer onder dreiging van een mes, de deur niet meer uit.
Nog tragischer is het verhaal van een nichtje van een vriendin. Zij is vorig jaar op 15 jarige leeftijd gruwelijk verkracht geweest door 5 van dat soort. Het meisje heeft zich sterk gehouden, maar heeft onlangs zelfmoord gepleegd omdat ze het trauma niet verwerkt kreeg.
Een vriendin is getrouwd met een Marokkaan. Voor het huwelijk was het een toffe kerel. Nu herken ik hem nog amper en met mijn vriendin heb ik geen contact meer. Sinds de boerka verboden is, mag ze helemaal niet meer op straat.
Is het toeval dat iedereen die ik in mijn omgeving kapot zie gaan, slachtoffers zijn van Marokkanen? Zitten er dan echt geen gewone mensen tussen?
In geen van deze gevallen is er een dader gevonden of veroordeeld. Is dat ook toeval?
Hoe meer ik op dit forum lees, hoe meer ik ga twijfelen en eigenlijk krijg ik schrik van Marokkanen. Als ik een groepje op straat zie, steek ik voor alle veiligheid maar over.
|