Los bericht bekijken
Oud 18 april 2006, 15:18   #127
Kallikles
Secretaris-Generaal VN
 
Kallikles's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 oktober 2005
Berichten: 21.225
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door baarle Bekijk bericht
Nietsches zus, dus. De band tussen Wagner en de uitroeiingskampen wordt bepaald dun. Waaruit zou die dan moeten bestaan? Was hij ghostwriter voor Mein Kampf?
Stop nu eens met uw obsessie met die uitroeiingskampen! Ik heb het daar helemaal niet over gehad. Ik heb het alleen over het Wagneriaans pseudo-Germaans circus als een voorafspiegeling van het Nazicircus gehad. Maar goed, ik zou zeggen: lees het boek, bekijk dan eens nazipropaganda zoals b.v. de filmpjes van mevrouw Riefenstahl en je zal de gelijkenis erkennen.

Maar goed, het ging eigenlijk over één bepaalde techniek, die Wagner, Hitler & de rechts-radicalen op dit forum gemeen hebben: altijd hetzelfde herhalen, tot men het gelooft.

"Het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, het is de schuld van de moslims, ..."

Na een dergelijke brainwashing ziet men inderdaad alles als de schuld van de moslims, van het broeikaseffect tot het fileprobleem.
__________________
islamophobie et bêtise ordinaire:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zipper
de bruine pest is de islam. Het is de meest boosaardige ideologie sinds het nazisme.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pericles
Mogelijk zijn het hebben van verbale kwaliteiten niet uw grootste talent.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Andev
Waarom zou ik moeten weten wat "multivariaatanalyse" betekent???
De mensen, steeds meer en meer, hebben lak aan dat soort gelul.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mike Godwin
By all means, compare these shitheads to Nazis.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy
Ja ik heb gezegd dat ik de moord op duizenden Nigerianen, omdat het zwarten zijn, goedpraat.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy over Europa's moslims
Naft er over en een stekske.
Kallikles is offline