Los bericht bekijken
Oud 28 april 2006, 12:48   #25
kaatd
Banneling
 
 
Geregistreerd: 23 april 2004
Berichten: 1.765
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door baarle Bekijk bericht
Lap! Is de andersgekleurde Pool nu al een autochtoon geworden?
Het is pollycorrect die een pollyfoutieve analyse maakt en de Polen niet bij de 'allochtoonse' gemeenschap rekent. Lees er zijn post maar op na.

Ik schrijf verder in mijn post wat ik versta onder allochtoon en daar horen Polen natuurlijk wel degelijk bij, net zoals Amerikanen, Chinezen, Andalusiërs en Polynesiërs. Vandaar dat het ronduit pollybelachelijk is om -zoals pollycorrect pollyfoutief doet - een geste te vragen van de 'allochtoonse' gemeenschap.

Maar for the sake of the argument ben ik verder gegaan in de logica van pollycorrect. Een logica die heel goed tot uitdrukking komt in dit citaat:

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pollycorrect
Nog steeds heb ik in geen enkele Franstalige pers gezien dat het om daders van Noord Afrikaanse origine gaat
kaatd is offline