Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Timmeke
Is toch vreemd steeds vast te stellen dat onze progressieve "vrienden" blijkbaar graag de verdediging opnemen van een extreem-rechtse ultra-conservatieve groepering als Hamas. Gelden hun "principes" dan niet voor Hamas zoals die bv. wel gelden voor een rechtse groepering als het Vlaams Belang.
|
Dat ik een voorkeur heb voor het "Volksfornt voor de Bevrijding van Pelestina" (PFLP) of Fatah, zal ik niet onder stoelen of banken steken. Nogal evident, aangezien het gaat om linkse nationalisten.
Maar ik moet wel de democratische keuze van de Palestijnen respecteren.
Dat doet de VS niet. Als ze in Venezuela een "verkeerde" kiezen, organiseren ze een staatsgreep. Als ze in Palestina een "verkeerde kiezen, draaien ze de geldkraan toe. Als ze in Nicaragua een "verkeerde" kiezen, steunen ze doodseskaders.