Los bericht bekijken
Oud 26 mei 2006, 18:36   #1
Truder
Minister-President
 
Truder's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 5.821
Stuur een bericht via MSN naar Truder
Standaard De anti-racistische mars is een grote flop

Volgens de cijfers van de linkse meute is er maar 18.000 man komen opdagen uit heel België. Als je dan weet dat in Antwerpen alleen al 52.480 (cijfers 2003) vreemdelingen verblijven dan is nog niet eens de helft van die groep komen opdagen. Voor veel mensen is dat racisme gevoel dan blijkbaar ook niet zo erg.

Voor de vrt moet dit een hele grote tegenslag zijn, ze maken op al hun zenders al weken niets anders dan reclame voor de mars en er komt nog minder volk opdagen dan voor een voetbalmatch.
__________________
De VRT brengt geen onafhankelijke journalistiek, maar eenzijdige persoonlijke interpretaties van de werkelijkheid.
Socialist Jules Destrée "Sire, u regeert over twee volkeren. In België zijn er de Walen en de Vlamingen; er zijn geen Belgen."

Laatst gewijzigd door Truder : 26 mei 2006 om 18:47.
Truder is offline   Met citaat antwoorden