Los bericht bekijken
Oud 27 mei 2006, 14:00   #281
kaatd
Banneling
 
 
Geregistreerd: 23 april 2004
Berichten: 1.765
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Alle Bekijk bericht
de mars heeft zichzelf belachelijk gemaakt, door zo tekeer te gaan tegen het vlaams belang hebben ze alle idealen waar de mars voor stond in het water gegooit.
De mars komt nergens 'belachelijk' over behalve in de compleet verziekte geesten van VBers die zichzelf permanent als slachtoffer op de borst slagen terwijl ze geen deel van de oplossing maar een deel van het probleem zijn.

De idealen waarvoor de mars stond zijn zeer duidelijk: diversiteit is een realiteit. En met die realiteit zal u moeten leren leven.

Citaat:
het enigste wat ze bereikt hebben is de "racistische" vlaming nog racistischer gemaakt
Dat racisten geen enkele conclusie trekken uit de moordpartijen, dat ze niet aan zelfreflectie kunnen doen, dat ze niet de balk in eigen oog zien, verbaast me niets.
Goed dat u erkent dat nogal wat Vlamingen racist zijn en dat ze door de moordpartijen nog meer in hun gelijk gesterkt lijken te worden. Wie de polarisatie zoekt is zeker gediend met een moordpartij af en toe.
kaatd is offline   Met citaat antwoorden