Los bericht bekijken
Oud 12 juni 2006, 12:10   #689
born2bewild
Banneling
 
 
Geregistreerd: 18 februari 2006
Locatie: 2000
Berichten: 21.703
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gm10 Bekijk bericht
Je snapt het ECHT niet he.

Inkomensbelasting wordt geheven op de plaats van de arbeid (zie bv VDAB al je me niet gelooft). Als dit in de republiek Brussel is, wil dit zeggen dat alle inkomensbelastingen van Vlaamse werkers in Brussel aan Brussel wordt betaald. Op dit moment wordt dit in alle berekeningen als Vlaams geld beschouwd. Maar dat is dus hopeloos verkeerd.
Schat, je snapt het ECHT niet he

Brussel heeft simpelweg geen human resources om een internationale status op te eisen (dwz zonder buitensporige subsidies). Veeel te weinig native hooggeschoolden, vandaar de import vanuit Vlaanderen. Ook geen deftig onderwijs bij de weg. Wat wil je, het geld wordt liever voor eigen gebruik aangewend door de politieke klasse en hun aanhorigen.

De werkloosheid bij de "jongeren" bedraagt om en bij de 20%. De investeerders gaan rap zijn om naar "Zenne Valley" af te zakken : een kaderfunctie als je je eigen naam zonder fouten kan schrijven.

kusje

Laatst gewijzigd door born2bewild : 12 juni 2006 om 12:23.
born2bewild is offline   Met citaat antwoorden