Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel
Tiens, en ik die dacht het juist het VB was dat strijdt voor het behoud van datgene waar onze voorouders zo voor geknokt hebben. Het enige verschil is dat we destijds aan de franstaligen werden overgeleverd en vandaag aan de islamitische vreemdelingen. Al de anderen hebben zich hier immers probleemsloos geïntegreerd.
|
Ach, ik woon in een mijnstad en zie het soms zowel mislopen bij de moslims als bij de mensen die hen op geregelde basis discrimineren.
Het VB hangt nog te fel vast aan haar oost-fronters en laat ook nog altijd negationisten toe in haar partij terwijl ze ondertussen het joodse volk wil paaien.
Stichtertje Karel Dillen is zelfs nog betrapt op de nazi groet en Bert Eriksson (nazist bij uitstek) werd door vele VB-leden aanbeden.
Meer zeg ik daar niet over.