Los bericht bekijken
Oud 26 juni 2006, 08:10   #558
Nynorsk
Secretaris-Generaal VN
 
Nynorsk's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 juni 2003
Berichten: 24.102
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door baarle Bekijk bericht
'Vanuit onze zetel' suggereert dat het om iets zou gaan waar we niets mee te maken (mogen) hebben, of dat zich aan de andere kant van de wereld zou afspelen.

Dat is niet zo. De groeiende agressie speelt zich af in onze recreatieparken, onze uitgaanswijken, onze metrostations etc. waar we elke dag komen.


Dat suggereert het helemaal niet.
Ik had het louter over de doodsoorzaak, niet of geweld in de maatschappij ons aanbelangt of niet.

Citaat:
We moeten dus oordelen omwille onze veiligheid en die van onze kinderen.
Of er nu een 1-op-1 verband is tussen de slagen en de hartaanval, is daarbij een discussie over het geslacht der engelen. Interessant voor theoretici, medici en juristen, maar niet voor de mensen die er alle dagen moeten mee leven en al zeker niet voor de politiek.
We moeten helemaal niet oordelen over de doodsoorzaak omwille van onze veiligheid en die van 'onze' kinderen.

Was de man niét dood geweest, was er nog steeds een ernstig probleem geweest. Maar dan moeten we ook niet zeggen "die gasten hebben die man doodgeschopt".
Ik zie geen enkele reden om een waarheid te verdraaien of om de waarheid voorbarig te bepalen om een discussie over nationale veiligheid te voeren.
Best ook dat we dat niet doen, al is het maar om 'de waarheid' niet op de schenen te schoppen.
__________________
Nynorsk is offline   Met citaat antwoorden