Los bericht bekijken
Oud 7 juli 2006, 12:18   #1
de limburgse leeuw
Europees Commissaris
 
de limburgse leeuw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 mei 2004
Locatie: limburg
Berichten: 7.552
Standaard BOMSPOTTING - 8 juli 2006

Peer - Bomspotters voeren zaterdag actie aan luchtmachtbasis

Zaterdag (8 juli) zullen actievoerders de luchtmachtbasis van Kleine-Brogel symbolisch sluiten onder het motto ‘Gesloten wegens oorlogsmisdaden’. Zaterdag is het exact tien jaar geleden dat het internationaal gerechtshof in Den haag besliste dat het gebruik van en de bedreiging met kernwapens illegaal is.
“Toch liggen er nog altijd kernwapens in ons land. Op 8 juli 2006 is België tien jaar in overtreding, gebruikt de NAVO tien jaar een illegale kernwapenstrategie en weigert het gerecht al tien jaar op te treden tegen die oorlogsmisdaden”, aldus de vzw Bomspotting.
Om de tiende verjaardag van de uitspraak van het Internationaal Gerechtshof te vieren, voeren de Bomspotters tien acties op tien verschillende plaatsen in België die te maken hebben met de NAVO-kernwapenstrategie. Om 12 uur verzamelen Limburgse Bomspotters aan het Poorthuis (Zuidervest) in Peer. Om 13 uur vertrekken ze om als burgerinspecteurs de basis te inspecteren. “We zullen het militair domein betreden om de voorbereiding van oorlogsmisdaden vast te stellen”.

JRD

Bron: Het Belang van Limburg, vrijdag 7 juli 2006
__________________
http://www.socialisme.be/lsp/
de limburgse leeuw is offline   Met citaat antwoorden