Los bericht bekijken
Oud 21 juli 2006, 15:21   #3
1handclapping
Europees Commissaris
 
1handclapping's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 juli 2003
Locatie: Antwerpen-Deurne
Berichten: 7.132
Standaard

Als men toestaat dat een privé militie een naburig land aanvalt, met raketten bestookt enz.; is het normaal dat je door dat land aangevallen wordt. Alle discussie's over het arabisch/Israëlisch geschil beginnen altijd ergens bij de agressie van de een of de ander. De moeder van alle agressies was de complete aanval van de joodse nederzettingen in Palestina in 1947 & sindsdien hebben de arabieren het uiteindelijke doel : de vernietiging van de staat Israël nooit opgegeven.

Zeker nu niet : zij aanzien het terecht als een teken van zwakte dat Israël de Gaza strook en Zuid-Libanon enkele jaren voordien ontruimde. De Israêliers weten dat een eventuele annexatie van te veel gebieden de verarabizering van de staat Israêl gewoon zou versnellen. Die is nu reeds aan de gang en die zal ook niet ophouden.. eigenlijk moeten de arabieren niets anders doen dan zo'n 25 tot 50 jaar afwachten tot er een arabische meerderheid in de Knesseth is & dan kan men over vrede praten.

Hoe meer oorlog en geweld in het MO en hoe welvarender de joden in de rest van de wereld zijn, hoe minder emigratie naar Israël en hoe eerder
deze staat verarabizeerd is.

De frankische koninkrijken na de eerste kruistocht zijn ook zo aan hun einde gekomen.
__________________
Deze gebruikersnaam wordt niet meer benut - maar wel mijn werkelijke naam : Roger Verhiest
1handclapping is offline   Met citaat antwoorden