Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf
De N-Va is zo stillekes de laatste tijd. Ik ontbeer daardoor een gemakkelijke inspiratiebron om grappige dingen te schrijven.
Ik moet me dus een beetje fixeren op het IJzergebeuren om flaminganten in discrediet te brengen en tegen mekaar op te jutten. Piece of cake zolang er 2 manifestaties plaatsvinden. Dat kan niet anders of er bestaat daar een onderscheid tussen 'de goei Vlamingen' en de andere.
Stof genoeg om vuurkestook te spelen.
Maar in feite is het nog wat vroeg op 't jaar.
Da's meer voor eind augustus.
We zien wel.
Intussen geen nieuws van het Wetterse Vlaams stormfront?
|
Komkom, het is vakantie voor iedereen. Nog een paar weken geduld en je gaat je hartje weer volop kunnen ophalen.
Wat het Wetterse Vlaams stormfront betreft (weeral treffend uitgedrukt) loopt de zaak vrij gesmeerd. Onze tegenstanders hebben een paar verkiezingsborden laten verdwijnen en klacht neergelegd omdat sommige borden schijnbaar niet op de daartoe voorziene plaatsen staan. De CD&V laat zich in deze niet onbetuigd, ze worden wat nerveus, altijd goed voor de tegenpartij. Wij hebben ook klacht neergelegd bij de vaste Commissie van Taaltoezicht betreffende de onwetttige aankondigen en geschreven mededelingen in het Frans in De Warande. Ik kom hier zo vlug als mogelijk op terug, en ook mijn belofte van programmapunten zal ik nakomen. Nog even geduld, scherp je pen maar.