Als we afstammen van Adam en Eva zijn we - gelet op de erfelijkheid - met z'n allen genetische misbaksels.
Stel je maar eens voor...
Adam doet het met Eva en zij hebben bijvoorbeeld twee kinderen (een jongen en een meisje).
Adam doet het ook met zijn dochter en daar heeft hij een zoon mee.
Eva doet het met haar zoon en dat brengt een dochter mee.
De kinderen van Adam en Eva doen het met elkaar en dat levert ook een jongen en een meisje op.
Na een vijftal generaties begint de genetische aftakeling op te treden en na een zevental generaties is de genetische verzwakking zo ernstig dat overleven onmogelijk wordt.
Eens de test doen misschien? Koop twee konijnen en kweek er maar op los, weliswaar zonder bijkomende aankoop van andere konijnen. Wedden dat je het geen twee jaar volhoudt vooraleer de meest eigenaardige fysische en psychische afwijkingen zich uitbundig manifesteren?
De genetische basis van de mens moet uitgebreid zijn en daarom is de A&E-theorie larie en apekool.
Dat Darwin in de juiste richting zit, daar twijfel ik niet aan, maar uitdieping en verfijning zal mettertijd wel mogelijk zijn.
__________________
Let your sympathies and your compassion be always with the under dog in the fight--this is magnanimity; but bet on the other one--this is business. - Mark Twain
Laatst gewijzigd door La Chunga : 13 augustus 2006 om 10:49.
|