Los bericht bekijken
Oud 22 augustus 2006, 12:30   #1
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard Antwerps VLD-gemeenteraadslid naar Vlaams Belang-VLOTT

Citaat:
Het Antwerps VLD-gemeenteraadslid Anneke Vermeiren neemt ontslag uit de VLD en zet de stap naar VLOTT. Ze zal kandideren op de Vlaams Belang-Vlott-lijst voor de Antwerpse provincieraad en districtsraad.

Anneke Vermeiren motiveert haar overstap als volgt : "De VLD maakt in Antwerpen het verschil niet. Er kwam, ondanks de VLD-beloftes, geen harde aanpak van de criminaliteit, geen actieve opsporing van illegalen, geen oplossing voor het vele sluikstort en zwerfvuil en geen globale belastingsverlaging. VLD-lijsttrekker Ludo Van Campenhout was jarenlang de slippendrager van Patrick Janssens. Coveliers was twee jaar geleden de gedroomde burgemeester voor Antwerpen, aangeduid door de VLD-top. Ik volg Coveliers want ik wil het cordon sanitair en de almacht van de SP.a in Antwerpen breken. Hoe kan een socialist als Patrick Janssens nu het puin ruimen van 76 jaar socialisme ?"

Anneke Vermeiren was Antwerps gemeenteraadslid voor de VLD, voorzitter van de commissie sport, communicatie en emancipatie en intercommunale voorzitster.
Ik denk er ook nog aan hoe anders het zou zijn geweest met Coveliers als Burgemeester.
__________________
Antoon is offline   Met citaat antwoorden