Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BigF
Ik ben (volgens mij) redelijk breeddenkend maar dat gezeik van die moslims over cartoons en naakt enzo beginnen stilaan ferm mijn strot uit te komen.
Iedereen tekent wat-ie wil, iedereen laat foto's nemen zoals-ie wil.
Wel jammer voor dat meisje, want op sommige foto's is haar gezicht wel te zien en ik vrees dat er zelfs in Limburg wel eens onverdraagzame moslims zouden kunnen huizen.
Hopelijk laten ze haar gerust...
|
De grootste heisa in de cartoonaffaire kwam van de niet-moslims die zich in hun kruis van vrije meningsuiting getast voelden. Herinner je je het subforum rond de cartoons nog? Slechts 5% van de reacties in dat forum was van moslims en sympathisanten. De overige 95% blies de hele zaak buiten proporties op. De media speelde hier natuurlijk een zeer grote rol in. En nu gebeurt hetzelfde weer hier.
Dat meisje hoeft niet meer te vrezen dan een Vlaams meisje dat in een pornofilm wordt herkend. Er waren trouwens genoeg mensen met een moslimachtergrond die vonden dat de cartoons van Mohammed geen ramp waren en dat ook in de media verklaarden. Die mensen leven nog.