Los bericht bekijken
Oud 8 september 2003, 11:15   #16
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vlaamse Leeuw
Je moet maar gewoon naar de laatse verkiezingen kijken - inderdaad die van de huidige president - om te weten dat de bekende woorden van Castro: "Amerika is een bananenrepubliek" toch wel gedeeltelijk juist zijn.
Het probleem van de 'close call' is door de media uitgespeeld. Het feit dat Al Gore zich na de gevraagde onderzoeken heeft neergelegd bij de einduitslagen betekent dat er niet is vals gespeeld.

Hetgeen de Amerikanen zich voor moesten schamen was het feit dat ze nog met een oud en onduidelijk systeem van kaartjes knippen moesten stemmen, waardoor je dan problemen krijgt wanneer de resultaten zo nipt zijn. Maar het was ook de eerste keer dat er zo'n klein verschil was.

Voor de rest, geen probleem. En de laatste persoon aan wie ik zou vragen hoe je democratische verkiezingen moet organizeren is toch wel dictator Castro! Wasda nu voor een referentie.
Antoon is offline