Discussie: De grote 9/11 topic
Los bericht bekijken
Oud 20 september 2006, 04:23   #965
blabylonia
Partijlid
 
blabylonia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2006
Berichten: 250
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Heftruck
Het grote probleem is vooral hun gedrag. Wanneer je in een discussie je stem verheft, wordt dat gezien als een teken van zwakte. Alleen al daardoor verliezen ze aan kracht. Beide kanten beledigen elkaar, maar de mensen van Popular Mechanics doen dat op een rustige, soms verdoken manier. Dat was het grote probleem. De makers van Loose Change kwamen overmoedig en arrogant over, de editors van Popular Mechanics enkel arrogant.
Ah, je kan daar gerust doorkijken en concluderen dat die gasten reageerden met bruisende en gepassioneerde emoties, en oprechte en directe argumenten opbrachten die botsten op een ietwat minachtende en vooringenomen houding van die 'Tour of duty advocaten'.
Dogmas...
Lees mijn argumenten eens in mijn vorige post.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Heftruck
Over de juiste vragen... Bekijk 9/11: Mysteries eens, die film benadert in mijn ogen veel beter de vragen en contradicties rond 9/11.
Ik vind dat die gasten een ferme film hebben gemaakt.
Jammer dat Canvas er zwaar in gesnoeid heeft. Onrecht.
Hun film ging over de gebeurtenissen van 9/11, een overzicht.
Mysteries of 9/11 was specifieker gericht op de aanval tegen de WTC.
Ik veronderstel dat de laatste gemaakt is als gevolg van Loose Change.
Platoon kan je ook moeilijk met Apocalyps Now vergelijken..

Laatst gewijzigd door blabylonia : 20 september 2006 om 04:25.
blabylonia is offline   Met citaat antwoorden