Discussie: PS & Di Rupo
Los bericht bekijken
Oud 14 september 2003, 21:15   #5
Renaud
Provinciaal Gedeputeerde
 
Renaud's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2003
Berichten: 891
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door coosie
Al geruime tijd stel ik mij de vraag, en alsjeblief, geef deze topic geen communautair kleurtje, waarom is bijna iedereen in dit forum zo gekant tegen Di Rupo en de PS ?
Naar mijn heel bescheiden mening vind ik dit een ware socialist, en ook de PS zou ik een echte socialistische partij noemen. Misschien dat ik deze vraag eerder zou moeten stellen aan de socialisten in dit forum.
Maar ik geraak er echt niet uit. Ik wil nu niet zozeer de persoon Di Rupo bespreken zien in deze topic, maar ook de PS en haar standpunten.
Wat wordt Di Rupo en de PS dan verweten, behalve het feit dat ze socialisten zijn, en trouw blijven aan die ideologie ?
Hallo! Diene gast wordt (is) de ondergang van franstalig België!
Ik ben overal socialist behalve in Wallonië. Hij zou beter is met structurele oplossingen komen i.p.v. te speculeren op geld uit Vlaanderen.
Franstalig België heeft een ongelofelijk potentieel, dat ze daar is gebruik van maken!
Renaud is offline