Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Teerke
Teerke is een afgeleide van mijn voornaam.
Als jij je alleen maar goed voelt waar er geen moslims zijn, dan neem ik aan dat je al jaren de deur niet meer uit komt, want moslims zitten op elk continent, in elke staat en in elke gemeente. Je zult net zoals vele van jouw bruine medestanders de realiteit eens onder ogen moeten zien.
Neen, ik draag geen "potske", maar ik heb er wel al aan gedacht om mij een djebellah (of hoe de juiste spelling ook moge zijn) aan te schaffen om thuis mee rond te lopen. Dat lijkt me een heel gemakkelijke kledingstuk te zijn.
(ik had me eigenlijk al een hele tijd voorgenomen om niet meer van zulke reacties te plaatsen, maar jij hebt me toch weer zover kunnen brengen, waarvoor mijn dank)
|
bruine medestanders daar zit toch het probleem niet!
Jellabah heb ik liggen, ooit cadeau gekregen van een marokkaanse familie en zit niet lekker. Mag niet te snel trappen oplopen!!!!!!!!!!!!!
En zakken!!!!indien je een gewone broek eronder draagt, dan kan je die zakken gebruiken!
Heb ook nog een sarong liggen
