Los bericht bekijken
Oud 6 oktober 2006, 23:15   #422
Lutifer
Gouverneur
 
Lutifer's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 februari 2005
Locatie: Poperinge
Berichten: 1.324
Stuur een bericht via MSN naar Lutifer
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anna List Bekijk bericht
denk jij dat die heren die dat meisje in haar zwangere buik schopten en stompten zich afgevraagd hebben op welke rechtsbasis, verdragen,afspraken ze dat mochten doen ? of beriepen ze zich misschien simpelweg op de sharia ? ... en mag onze democratie, onze samenleving zich dan verdedigen tegenover zo een aanslag ?
is er geen verschil tussen een staat die handelt tov burgers in haar functie van ordehandhaver en rechtspreker en tussen mensen die de wet overtreden?
Moet die staat niet zeker correct en wettelijk handelen?

ik zou graag de vraag beantwoord zien hoe je het wettelijk denkt te regelen om mensen van allochtone origine terug te zenden, hoeveel generaties gaan we zo terug?
zijn degenen die nog bloed van de spanjaarden, oostenrijkers, fransen enz... allemaal ooit bezetters hier geweest, in hun aders hebben ook terugzendmateriaal?
wil de eerste pure belg of vlaming rechtstaan aub?
__________________
Lutifer maakt werk van Het Mysterie !
Lutifer is offline   Met citaat antwoorden