Nieuw op thePiano's website: http://www.thepiano.tk
Tiergartenstraße 4 -Het Euthanasieprogramma »T4«
[size=6]
Rassenpolitiek van het nationaal-socialisme [/size]
- 14 juli 1933:
Wet ter voorkoming van erfelijk ziek nageslacht
Gesetz zur Verhütung erbkranken Nachwuhses
Artikel I.
(1.) Iedereen die lijd aan een erfelijke ziekte mag chirurgisch gesteriliseerd worden als, volgens het oordeel van de medische wetenschap verwacht kan worden dat de erfgenamen ernstig zullen lijden aan erfelijke geestelijke of lichamelijke stoornissen.
(2.) Iedereen die binnen deze wet lijd aan een van de volgende kwalen moet beschouwd worden als erfelijk ziek:
1. aangeboren zwakzinnigheid 2. schizofrenie 3. manische depressie 4. aangeboren epilepsie 5. erfelijke St. Vitus dans (Chorea van Huntington - motorisch gestoorden) 6. erfelijke blindheid 7. erfelijke doofheid 8. ernstige erfelijke vervormingen
(3.) en bijkomend, iedereen die lijdt aan chronisch alcoholisme mag ook worden gesteriliseerd
Artikel II.
(1.) Iedereen die om sterilisatie verzoekt kan daarvoor in aanmerking komen. Als de betrokkene er niet toe in staat is of onder toezicht staat wegens geestelijk onvermogen of jonger dan 18 jaar, is diegene die toezicht houd gemachtigd om het verzoek in zijn plaats in te dienen. In alle andere gevallen van geestelijk onvermogen moet de aanvraag de goedkeuring wegdragen van de wettelijke vertegenwoordigers. In het geval de betrokkene volwassen is en een verpleegster heeft, moet met haar advies rekening worden gehouden.
(2.) Het verzoek moet begeleid zijn van een certificaat van een inwoner die gemachtigd is op te treden namens het Duitse Rijk dat bevestigd dat de betrokkene geïnformeerd werd over de aard en de gevolgen van de sterilisatie.
(3.) Het verzoek om sterilisatie kan worden herroepen.
Artikel III.
Sterilisatie kan ook worden aanbevolen door:
(1.) De officiële fysicus
(2.) De verantwoordelijke ambtenaar van het hospitaal, het sanatorium of de gevangenis.
Artikel IV.
Het verzoek om sterilisatie moet per schrijven worden gericht of in geschreven taal worden aangeboden aan het kantoor van het Gerechtshof voor Erfelijke Ziekten. De verklaring omtrent het verzoek moet gestaafd worden aan de hand van een medisch document of op een andere wijze geautoriseerd zijn. Het zakelijk kantoor van het gerechtshof moet de officiële fysicus in kennis stellen.
Artikel VII.
De resultaten van het Gerechtshof voor erfelijke ziekten zijn geheim.
Artikel X.
Het Hoger Gerechtshof voor Erfelijke Ziekten heeft het laatste woord.
De rassenpolitiek van het nationaal-socialisme laat zich vrij gemakkelijk samenvatten:
De verscheidenheid van de mensen heeft een biologische oorzaak, stellen zij. Dat wat Joden tot Joden, Zigeuners tot Zigeuners, asocialen tot asocialen en geesteszieken tot geesteszieken maakt, ligt in hun bloed ofwel in hun genen. Uit deze ns-visie volgt dan ook automatisch dat alle hierboven geciteerde groepen (en nog veel meer) minderwaardig zijn.
Daarom mag, volgens de ns-doctrine, er geen gelijkheid in rechten tussen minderwaardigen en hoogwaardigen bestaan. Misschien vermenigvuldigen de minderwaardigen zich wel sneller dan de hoogwaardigen. Daarom moet men de minderwaardigen afzonderen, steriliseren, sorteren, uitschakelen, dwz. doden, anders maakt men zich schuldig aan ondergang van de cultuur. Het vermoorden van anderen is de geheimzinnige boodschap. Het is een leer van destructie, geheimzinnigheid en verering van het bloed.
Antropologen gingen zich bezighouden met het herkennen en afzonderen van de minderwaardige niet-Duitsers zoals de Joden, Zigeuners, Slaven, Negers enz. De psychiaters daarentegen hielden zich bezig met het herkennen en afzonderen van de minderwaardige Duitsers zoals schizofrenen, epileptici, krankzinnigen, psychopaten, zware alcoholisten enz. Wat de psychiaters en antropologen verenigde onder het nationaal-socialisme, was de vernietiging en de uitroeiing van de anderen, de minderwaardigen.
Als er iemand parallellen mocht ontdekken met het Vlaams Blok.... dat kan alleen maar toeval zijn
Ps: zoals je kan zien kwamen ook zware alcoholisten voor sterilisatie en euthanasie in aanmerking. Misschien moesten we dat maar eens toepassen op die Vlaams Blokkers, er zouden er niet veel meer overblijven! SCHOL !
