Los bericht bekijken
Oud 11 oktober 2006, 09:45   #477
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje Bekijk bericht
Wel nee, deze jongeren vragen enkel dat hun ouders en hun opvoeders terug het recht krijgen hen te bestraffen zoals het hoort.En dit reeds als peuter, omdat zij dan tenminsten zouden leren hoe ze zich moeten gedragen.
En verder vragen zij idd dat de rechters terug de mogelijkheid krijgen om i te grijpen als zij daarna nog in de fout gaan.
En zij vragen bescherming tegen de volwassen criminelen die hen nu uitbuiten.
Misschien houden ze wel van een vleugje SM?

Wat een nonsens schrijf je toch: tieners vragen dat ouders hen terug mogen bestraffen?
Zou het niet leuker zijn dat zulke tieners zich gewoon goed gedragen ZONDER dat er van bespraffing sprake moet zijn?

Ik ben zeker voorstander van de aanpassing van het jeugdsanctierecht, vermits met sommige (niet alle) nieuwe culturen geen rekening werd gehouden in het huidige jeugdsanctierecht.

Blijkbaar is het "jij mag niet stelen" voor U onvoldoende? Neen, het moet zijn: "jij mag niet stelen want anders sla ik je verrot".
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden