Los bericht bekijken
Oud 13 oktober 2006, 20:54   #673
ronnydecoster
Provinciaal Statenlid
 
Geregistreerd: 4 augustus 2005
Berichten: 612
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door circe Bekijk bericht
U maakt conclusies die ofwel te wijten zijn aan je sektarische opvoeding (Jehova's getuigen), ofwel aan je leeftijd, ofwel aan je opleidingsniveau tout court.

Een imam HOEFT niks te verplichten: hij heeft hier niks te zeggen. De Belgische Wet doet dit voor hem. Een imam HOEFT dus in sé zelfs niet de raad te geven de Belgische Wet te volgen: die "brave raad" gebeurt enkel indien diezelfde imam dit als "uitzonderingssituatie" bedoelt zolang de islam hier nog niet de overmacht heeft.

Als er hier een chinees komt aangewaaid, moet er dan een of andere Confucianist hem gaan vertellen dat hij "de raad" geeft om toch maar de Belgische wetten te volgen - vooraleer die mens doorheeft dat hij dat hier verplicht is?

Wat heeft hier de Jehovah's Getuigen mee te doen ? Jehovah's Getuigen doen niemand kwaad en zij volgen de weten van het land . Het is niet dat ze geen bloed aanvaarden dat zij gevaarlijk zijn , je kunt gerust op je twee oren slapen , ze zullen geen geweld gebruiken.

Groet Ronny
ronnydecoster is offline   Met citaat antwoorden