Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Duvelke
Aangezien het aantal migranten nu toch stijgt volgens velen, is het mss geen slecht idee om op onze televisiekanalen turkse en of marokaanse ondertiteling te geven op onze vlaamstalige programmas. Op de Nederlandse televisie doen ze dit ook bij het nieuws. Ik vind dat ze dat ze dat hier ook maar mogen doen.
Zo voelen ze zich niet compleet uitgesloten in onze maatschappij. Niet iedereen kan degelijk nederlands (ik denk dan aan ouderen of minder begaafde allochtone mensen)
Wat vinden jullie hiervan?
|
Dat is al even goed als het idee om in de kleuterklasje verhaaltjes in hun moedertaal te gaan voorlezen die daarna door de kleuterleiders in het Nederlands moeten vertaald worden voor de Vlaamse kinderen.
Schaf dan toch in eens de vtr af en maak er mtr van he.
Want als je dat doet dan krijg je binnen een paar jaar het omgekeerde en daarna de afvoering van de Nederlandse ondertiteling, omdat die hen stoort bij het kijken naar het nieuws en maroccaanse programma's en dan mogen wij maroccaans of turks gaan leren om naar tv te kunnen kijken in ons eigen Vlaamse land.
Zot.