Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bluelagune
Het feit is dat als sinds de jaren '80 extreem-links (van de PVDA tot de toemalige R.A.L) heeft geprobeerd de openbare omroep te infiltreren. Dat hebben ze natuurlijk afgekeken van hun massa-moordenaar Lenin die reeds schreef in zen boekje Staat en revolutie dat voor een "bolsjevistische" machtovername eerst de "media" moest worden ingenomen daarna de Postkantoren en dan de banken... Het wordt tijd dat we die Linkse mollen eruitgooien. Een "Berufsverbod" zoals in Duitsland in de jaren '70 en dit voor alle extremisten zowel van Links als van rechts.
|
Uiteraard, dat spreekt voor zich. De media is een instrument in handen van de burgerij om de bestaande machtsverhoudingen te behouden (anders zou u zich geen zorgen maken). Zelfs bij de 'linkse' krant de Morgen zijn de hoofdredacteuren trouwens goede maatjes met de liberalen. Dat de VRT een 'rood' bastion is kan wel kloppen maar een sterke sociaal-democratie is traditioneel de beste garantie voor de burgerij dat ze zich geen zorgen moeten maken.
Dat wil niet zeggen dat we de persvrijheid afschaffen wel dat we we ons eigen graf niet mee helpen delven. Het is in een revolutionaire situatie toch vrij logisch dat je je tegenstanders niet de kans geeft om tegenpropaganda te voeren. Hoe zou je zelf zijn?