Los bericht bekijken
Oud 3 november 2006, 13:17   #8
ericferemans
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
ericferemans's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 april 2005
Berichten: 12.883
Standaard

Wat mij verwondert is dat men uberhaupt zou KUNNEN knoeien.
Indien dit zo eenvoudig is dan betrouw ik geen enkele verkiezing meer...
Mij lijkt dit een indianenverhaal. Omdat de procedures nu eenmaal knoeien uitsluiten.
Dat men zomaar de cijfers kan aanpassen is nonsens. Op verschillende niveaus bestaan "checks and balances": het door verschillende mensen (ook getuigen van andere partijen) bijwonen van tellingen, het verzegelen van documenten en het bijhouden ervan maken dergelijke vervalsingen in mijn ogen hoooogst onwaarschijnlijk. Tenzij men idioot is en gewoon er van uitgaat dat niemand dit ooit zal controleren.

Het motief van de "dader" is ook nogal slap: waarom zou deze burgemeester zo'n risico nemen voor iets dat hem in de grond niets kan schelen?

Uitgaan van een anonime brief, de geijkte procedure (die nogal discreet is) niet volgen maar direct naar het gerecht stappen en er Bulthé op afsturen lijkt op nationale poppenkast.
Ik beklaag Peters. Mocht hij het gedaan hebben dient hij te worden gecoloqueerd: het is een geval van totale waanzin, dan.

Ik geloof echter niet in spoken, wel in degenen die ze zien vliegen.

Vangers.
ericferemans is offline