In Amsterdam wordt woensdag een recorpoging gedaan om de grootste joint ter wereld te draaien. Daarvoor is ongeveer een halve kilo wiet en een vloeipapier van 1,5 meter nodig.
,,Het gaat om de grootste purewietjoint, dus er mag geen tabak inziten'', legt Thijs Verheij van de organisatie die de recordpoging op het getouw zet. De huidige grootste joint zou bijna 100 gram wiet bevatten.
Ook al slagen de recordjagers in hun opzet, toch zal hun record het Guiness Book of World Records niet halen. Een woordvoerster van het Guiness Book liet weten dat er geen official aanwezig zal zijn. ,,Mensen roepen wel meer dat wij erbij zullen zijn, maar dit soort pogingen doen wij nooit'', verduidelijkt ze.
De politie van Amsterdam blijft op haar hoede en zal niet nalaten in te grijpen als blijkt dat de ,,hoeveelheid wiet niet overeenkomt met wat toegestaan en richting handel gaat.''
bron
Iets voor BigF misschien?