Los bericht bekijken
Oud 15 oktober 2003, 12:34   #181
thePiano
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
thePiano's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2002
Locatie: Antwerpen, 't Stad van Alleman
Berichten: 18.581
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De Ryck Peter
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thePiano
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De Ryck Peter
Schepen Chantal Pauwels is niet van plan om ontslag te nemen. Zij voelt zich onder meer gesteund door 108 steunbetuigingen die dinsdag op haar kabinet zijn binnengekomen.
Daar zal d'r dan eentje van mij bij zijn. Ik vind de feiten niet zwaarwichtig genoeg om haar ontslag te eisen.

Waarom eist men in eerste instantie niet het ontslag van de schepenen,waar de feiten wel zwaarwichtig genoeg zijn
Welke feiten? Diegenen die inderdaad over de schreef zijn gegaan liggen er al uit. Overigens hoor ik net op het nieuws dat de stad haar stedelijke vzw's gaat opdoeken, ttz terug opnemen in de stedelijke administratie zoals het vroeger was. Of het beter zal zijn is nog maar de vraag.
__________________
"De enige reden waarom Hamas bestaat is om Israël te vernietigen en alle Joden ter wereld uit te roeien waar ze zich ook bevinden."
thePiano is offline   Met citaat antwoorden