|  28 november 2006, 02:42 | #11 | 
	| Provinciaal Gedeputeerde 
				 
				Geregistreerd: 15 september 2005 Locatie: The Univers 
					Berichten: 983
				      | 
 
	Citaat: 
	
		| 
					Oorspronkelijk geplaatst door Adriaan Koerbagh  Het is nonsens dat een café een publieke plaats is. Het is een private eigendom. Of gaan we bij meerderheid laten bepalen of de pintjes een rondje van de patron zijn? 
Nee, iemand heeft een restaurant en stelt zijn voorwaarden. Elke klant is dan vrij te beslissen of hij daar mee in wenst te stemmen.
 
	Citaat: 
	
		| Uw tegenargument is al even absurd en naast de kwestie |  Het is absurd een restaurant te verplichten een vegetarische plat op de kaart te hebben staan, of een vleesgerecht, louter omdat het publiek zo gericht is. Als de eigenaar geen vegetarisch gerecht aanbiedt, dan zullen er bitter weinig vegetariërs komen eten. En als de eigenaar geen maatregelen treft om mensen die last hebben van de rook af te schermen, dan zullen er zo bitter weinig mensen komen eten. |  | 
	|   |   |