Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jonas Elossov
Waar staat dat Ruslad geen wereldmacht zou mogen worden? Waar staat dat Amerika wel een werelmacht zou mogen worden of ze dat mag zijn?
Bepaalde mensen kunnen blijkbaar het verschil niet zien tussen analyses en opinies...
|
Omdat er verder te lezen staat
'Wij plaatsen daar tegenover een echt internationalisme van diegenen die gemeenschappelijke belangen hebben, de arbeiders en de armsten in heel de wereld die opkomen voor een andere samenleving in socialistische zin'
Jullie willen gewoon een Trotskistisch Wereldrijk stelletje imperialisten. Maar dat zal niet lukken hoor, vroeger niet, nu niet en in de toekomst niet, jullie dromen met jullie ogen open, denken jullie nu echt dat de armen staan te wachten op een 'organisatie' als CWI
En voor de rest Trotski heeft terecht een kogel door zijn suffe kop gekregen. De moordenaar van Trotski was pas een revolutionair.