Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pro_Belgica
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hans1
Je zou zeggen dat dit forum is gestart door een vermomde flamingant om de B.U.B. met leugens aan te vallen. De (voorlopige) uitslag van de poll bewijst overigens dat de B.U.B. wel degelijk een centrum-partij is: ze heeft zowel standpunten die men eerder rechts kan noemen (afschaffing werkgeversbijdragen en geen stemrecht voor migranten) alsook standpunten die men eerder links kan nomen (gelijkheid in vervangingsinkomens, strijd tegen particratie), maar bovenal is haar standpunt van de eenheid van België een centrum-standpunt dat zowel door Belgisch links als door Belgisch rechts gedeeld wordt.
Uiteindelijk stellen wij de hele verdeling "links-rechts" in vraag. Onze compromis-politiek is toch altijd een centrum-politiek voor zoveel mogelijk Belgen. Dan kunnen maar beter direct in het centrum starten.
|
Mag ik vragen welk standpunt de B.U.B genomen heeft betreffende "de oorlog in Irak"??? Het FNB heeft altijd gelooft in een goede Transatlantische relatie met onze Amerikaanse vrienden. Europa en Amerika moeten samen de uitdaging aangaan om de Islamietische opmars in de vrije Westerse wereld een halt toe te roepen!!!
Leve het Westen!!
Leve Amerika!!!
Leve het ondeelbare Koninkrijk België!!!!!
|
Bestaat er ook een nederlandstalige versie van de FNB website of moet heel België voor het FNB maar franstalig worden?