Jawel, volgens een studie is gebleken dat links intelligentie verwart met de gemuteerde gedachtengang die ontspringt in een labiele geest die ten prooi valt aan een kakafonie van gedachten.
M.a.w.: mensen met een zwakke geest vallen ten prooi aan de complexiteit der gedachten die zij niet kunnen kanaliseren. Elk idee die deze geest dan toch produceert wijten zij aan creativiteit of intelligentie.
Bestaat die chaotische geest dan niet bij rechtsingestelde mensen? Jawel, alleen zijn juist deze er van bewust dat het maatschappelijk bestuur alleen kan toevertrouwd worden aan hen wiens geest geordend en integer is.
Ik stel voor dat individuen die doorstoten naar hogere echolons in de politiek gescreend worden op geestelijke gezondheid.
__________________
|