Discussie: Joden
Los bericht bekijken
Oud 17 januari 2007, 15:49   #1
Herr Oberst
Eur. Commissievoorzitter
 
Herr Oberst's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 januari 2007
Locatie: De Vlaamse Natie
Berichten: 8.023
Standaard Joden

Beste heer De Man,

Vooreerst moet ik zeggen dat ik bewondering heb voor u en uw partij, die al jarenlang optornt tegen het politiek-correcte establishment. Ik voel in mijn omgeving aan dat de steun voor het Vlaams Belang meer en meer toeneemt, en ik ga dit jaar ook m�*jn stem uitbrengen op uw partij.

Ik had deze specifieke vraag voor u: wat is uw standpunt t.o.v. de joodse (en dan meer specifiek de joods-orthodoxe) gemeenschap in dit land? Wat vindt u er van dat deze mensen hun kinderen naar joods-orthodoxe scholen sturen en zich duidelijk niet integreren in onze maatschappij? Bent u van mening dat zij, net zoals de islamgelovigen, zich moeten aanpassen aan onze waarden en normen?

Deze vraag stel ik o.w.v. de uitspraken van de heer Dewinter over de Joodse gemeenschap in Antwerpen. De indruk zou kunnen ontstaan dat hij van moslims aanpassing eist, maar niet van de joodse gemeenschap.
Herr Oberst is offline