Los bericht bekijken
Oud 21 januari 2007, 16:08   #7
Thomas B.
Burger
 
Thomas B.'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 januari 2007
Berichten: 166
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door DeRodeBaron Bekijk bericht
Ik geloof nooit dat Groen bereid zou zijn tot een kartel. Groen haalt zijn stemmen niet enkel links van SPA. Daarenboven: Groen heeft duizenden leden. CAP heeft er maximum 400. Dat zou hetzelfde zijn als de dwerg die even groot op de foto wil als de reus.

Ik was trouwens verwonderd dat PVDA even overwoog om een kartel te sluiten met CAP. Niet dat de PVDA evenveel leden heeft als Groen, maar toch 5 �* 6 keer meer.

Als Groen bereid is om iets overeen te komen met CAP, dan zal het zijn onder de vorm van kandidatuurstellingen (volgens het stramien van Spirit, NVA, Vlott en Vivant).
Ik acht het mogelijk dat een (groot) deel van CAP daarmee zou akkoord gaan. Al was het uit opportunisme. Zal LSP desgevallend opportunistisch zijn?
ik geloof ook niet dat een kartel op 03/02 goedgekeurd zal worden aangezien groen een duidelijke neo-liberale politiek voert waar CAP toch tegen op wil komen.
ik zou zeker ook tegen stemmen
__________________
De proletariërs hebben niets te verliezen dan hun ketenen. Zij hebben een wereld te winnen. Proletariërs aller landen, verenigt u!
Thomas B. is offline   Met citaat antwoorden