Los bericht bekijken
Oud 6 november 2003, 15:41   #9
Nitroke
Burger
 
Nitroke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 februari 2003
Locatie: Antwerpen
Berichten: 136
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door P.D.R.
Geachte Turk,ik heb voor een ander probleem gekozen,nl.de opstelling van de autochtonen t.o.v. de allochtonen.
De autochtonen liggen aan de basis van de problemen dankzij hun bekrompen houding,en hun egoïsme t.o.v.mensen van vreemde origine.
Geloof je dit nu echt zelf?? Sorry, maar hoe blind kan je zijn man. Allochtonen zijn een probleem, ik zeg niet allemaal want dat is niet waar. Ik heb verschillende vrienden van allochtone afkomst die wel meedraaien in de maatschappij, die zich dan ook hebben aangepast.

Allochtonen moeten gewoon ophouden met zichzelf altijd in de slachtofferrol te steken. Als je iets wil bereiken dan moet je ervoor vechten en dan zal je het bereiken. Je kan niet verwcahten dat de mensen het je zomaar allemaal kado gaan doen.
__________________
"When I became the sun, I shone life into the man's hearts" - Sytem of a down, Toxicity
Nitroke is offline   Met citaat antwoorden