Discussie: Vlaamse geldhonger
Los bericht bekijken
Oud 6 november 2003, 17:30   #9
Supe®Staaf
Secretaris-Generaal VN
 
Supe®Staaf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 juni 2002
Berichten: 43.125
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door abramis brama
Bij transfers van belgen naar belgen (lees : van steeds dezelfde helft van de belgen naar steeds dezelfde andere helft van de belgen) is er sprake van een permanente donor en een permanente acceptor. De ene mag steeds geven, de andere mag steeds krijgen.

D�*t is het verschil.
Misschien hebben ze het nodig?

Solidariteit is steeds van 'haves' naar 'have nots'
Dat zou in een zelfstandig Vlaanderen evenzeer bestaan, maar dan langs andere breuklijnen dan taalkundige.
  • Oud->Jong
    Jong->Oud
    Gezonden->Behoeftigen
    Actieven->Gepensioneerden
    Werkenden->Werklozen
    ...............
Je merkt dat die Noord-Zuid transfert, die quasi dezelfde is als de transfert tussen taalgemeenschappen, slechts het topje van de transfertenberg is.

Leer die materie liever individueel bekijken om jou ergernis te besparen.
Je kan er immers niet omheen dat de Waal die hetzelfde werk presteert als de Vlaming daar grosso modo slechts evenveel voor optrekt, laat staan een halve auto meer, zoals Bourgeois ons wilde doen geloven.
__________________
Voor Vorstelijke salarissen..Voor Vrijheid van meningsuiting En Voor Rechtstreekse democratie
Supe®Staaf is offline   Met citaat antwoorden