Los bericht bekijken
Oud 22 januari 2007, 17:44   #306
baarle
Eur. Commissievoorzitter
 
baarle's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 april 2006
Locatie: waar mijn stella staat
Berichten: 8.427
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door krohn Bekijk bericht
Maar die onderhandeling van nu gaan zeker gepaard met politieke concesies van formaat aan de terroristen (legalisering van de HB, ETA-politieke arm, statuut van Navarre, afscheidingsreferendum e.z.w.)

Dat is uiterste gevarliijk (voor de vrede en ook voor de Spaanse samenleving) en vooral bestaat er tot nu toe, geen nationaal consensus darvoor in de Spaanse maatschappij. Dat moeten jullie Vlamingen toch erkennen.
Uw claim op Baskenland is hilarisch.

Het is precies het Spaanse fascisme dat volkeren tegen hun zin in de de Spaanse staat wil vasthouden, met immer voortdurend geweld, vervolging en repressie, dat een gevaar is voor de vrede en de democratie.

Het enige wat wij kunnen erkennen is dat de Basken recht hebben op een eigen staat, en dat de enigen die daarover kunnen beslissen de Baskische burgers zijn. Een consensus in de Spaanse samenleving is helemaal niet nodig.
__________________

Laatst gewijzigd door baarle : 22 januari 2007 om 17:46.
baarle is offline   Met citaat antwoorden