Discussie: generatiepact
Los bericht bekijken
Oud 25 januari 2007, 13:08   #16
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Ludwig Vandenhove Bekijk bericht
Beste

Vooreerst wil ik stellen dat ik nog een sp.a-burgemeester en -senator ben, die contacten met de vakbonden belangrijk vind.
Vervolgens moeten we, ook in Europese context realistisch zijn, en zullen we inderdaad, als we het even goed willen blijven hebben als nu (bijvoorbeeld sociale zekerheid), bepaalde inspanningen moeten leveren.
Tot slot vind ik dat in het generatiepact aanpassingen en nuances moeten komen, bijvoorbeeld iemand, die in de bouw, automobiel- of staalsector etc. werkt, moet eerder op pensioen kunnen gaan dan een gemiddelde bediende.

Met vriendelijke groeten
Ludwig Vandenhove
voil�*, zo is het en niet anders.

de vergrijzing komt er aan, we zullen dus allemaal wat langer moeten werken.
dat sommige categorieën daarbuiten moeten vallen, is even evident.
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline