Los bericht bekijken
Oud 25 januari 2007, 17:30   #6
Pieke
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Pieke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 februari 2005
Berichten: 8.177
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Claude Marinower Bekijk bericht
In het vierde Burgermanifest van Guy Verhofstadt staan duidelijk ideeën desbetreffend vermeld, en ik onderschrijf deze.
Hoe langer men werkloos is, hoe kleiner de kans dat men ooit werk vindt. Wanneer we werkloosheidsuitkeringen levenslang toekennen zonder voldoende te activeren of te beperken in de tijd, komen werklozen in een negatieve spiraal terecht. Daarom is het een noodzaak om mensen die pas werkloos zijn een hogere uitkering te geven. Langdurig werklozen dienen we een deeltijdse buurtjob te geven, met dien verstande dat wie die aanneemt zijn uitkering krijgt doorbetaald.
Door deeltijds terug de handen uit de mouwen te steken, herwinnen ze opnieuw hun kansen op de arbeidsmarkt. Tevens moeten de dienstencheques worden uitgebreid en moeten de burgers «*weerbaarder*» worden gemaakt.

Met vriendelijke groeten,

Claude Marinower
Met alle respect Mr Marinower, ik heb me 1 keer laten vangen door de "burgermanifesten" van Verhofstadt. Waarom zou hij deze keer dan wel uitvoeren wat hij daarin schrijft?
Pieke is offline