Los bericht bekijken
Oud 26 januari 2007, 12:18   #13
King of beggars and fleas
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
King of beggars and fleas's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 februari 2005
Berichten: 14.324
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eva Bekijk bericht
Dat is juist, werklozen, allochtone, moslims, Joden, armen, ouderen, vrouwen, kinderen, homo's, prinsen, etc... allemaal passeren ze wel eens de revue als zondebok, en uit iedere groep zijn er die daar zelf vurig aan meedoen. Wees eens consequent en eis respect voor �*lle mensen. Dan zullen we er misschien in slagen een eervolle cultuur op te bouwen.
wees eens consequent en ga eens eerst tegen verhofstadt zagen dat hij respect moet hebben vanuit zijn voorbeeldfunctie voor alle mensen en dus ook voor werklozen.

Wij streven gewoon onze eigen belangen na - wat alle belangengroepen trouwens ook doen

ga maar tegen het eigenaarssyndicaat zagen dat ze respect voor alle mensen moeten prediken dus - die hebben veel meer geld dan wij om daar campagnes voor op te zetten
__________________
Alles neem ik terug wat ik hier heb verkondigd. Ik raad iedereen aan om zich met geen enkele politieke strekking in te laten, zich te ontfermen over de armen van deze wereld en zich te bekeren tot het ware geloof in Jezus Christus als Gods enig geboren zoon die voor ons gestorven en verrezen is opdat wij van onze zondige natuur bevrijdt zouden kunnen worden. Het einde is nabij en de mensenzoon zal spoedig terugkomen, gezeten op de wolken met grote macht en majesteit. hallelujah.

Laatst gewijzigd door King of beggars and fleas : 26 januari 2007 om 12:23.
King of beggars and fleas is offline   Met citaat antwoorden