Los bericht bekijken
Oud 28 januari 2007, 14:54   #1
Samsa
Gouverneur
 
Samsa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 juli 2006
Locatie: Oostende
Berichten: 1.055
Standaard Burgemeester van Middelkerke

Kunt u wat meer uitleg geven bij die zaak in Middelkerke waar de VLD-burgemeester veroordeeld is voor schriftvervalsing ten voordele van een van uw bedrijven?
En misschien kunt u me ook helpen bij het volgende: hoe komt het dat er een enorme mediastorm op gang komt wanneer prins Laurent genoemd wordt in een rechtszaak waarbij heel de bevolking -als je 't mij vraagt terecht- denkt dat hij zelf kleverige handen heeft, maar wanneer krak hetzelfde gebeurt bij u, er maar een klein berichtje in de krant komt?

en ten derde, bent u werkelijk de onkreukbare Einzelgänger die vecht tegen het kwade, waar het zich ook moge vertonen of is dat maar deel van het imago en de verkiezingsshow?
__________________
"Kapitalisme is allerminst een onderdrukkingssysteem, maar veeleer een selectie van de waardevolsten, het bijeenbrengen van de besten en een sterk ontwikkeld gevoel voor individuele verantwoordelijkheid" - Het VBO had het niet beter kunnen zeggen, maar neen: het is Benito Mussolini
Samsa is offline