Los bericht bekijken
Oud 28 januari 2007, 19:46   #433
de limburgse leeuw
Europees Commissaris
 
de limburgse leeuw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 mei 2004
Locatie: limburg
Berichten: 7.552
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door largo_w Bekijk bericht
Ik heb er inderdaad niet over nagedacht...
Maar als zelf kobaf het zegt...

Trouwens wie een beetje nadenkt ziet toch dat dat helemaal contraproductief is wie zou dan nog gaan werken?
Niet om iets te zeggen, largo W, maar dehuidige manier van produceren en de huidige opvattingen over arbeid zijn evenzeer contraproduktief aan het worden.

Ten eerste omdat de natuur en de dieren worden uitgemoord en dat we ons eigen ecosysteem bedreigen, wat ons zware kosten oplevert die echter nooit in rekening werden gebracht omdat de rijken weigeren de schade te betalen die ze aanrichten.

Ten tweede omdat de verouderde opvattingen rond arbeid ervoor zorgen dat een toenemend aantal mensen niet als werkend beschouwd wordt terwijl ze wel werken, en soms hard werken. Veel maatschappelijk nuttige taken worden afgedaan als 'vrijwilligerswerk' of 'hobby', de mensen krijgen er niets voor, maar toch is er groeiende nood aan onderlinge hulp.

Ten derde omdat de toenemende herstructureringen en sluitingen, en de mentaliteit van de winstnemers in het algemeen om het werk met steeds minder mensen te willen doen, ervoor zorgen dat er steeds arbeidsplaatsen verdwijnen die moeilijk vervangen kunnen worden.
__________________
http://www.socialisme.be/lsp/
de limburgse leeuw is offline   Met citaat antwoorden