Los bericht bekijken
Oud 1 februari 2007, 19:22   #209
Max van Dietschland
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Max van Dietschland's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juni 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 13.307
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak Bekijk bericht
Vuilbek Maks Westland hier beseft ook van zichzelf niet hoe psychopatisch en on-Vlaams hij in werkelijkheid is. Hoe gelijk hij ook heeft dat er teveel immigranten ineens zijn kunnen binnenkomen, waardoor het voor die mensen veel te moeilijk was om zich te integreren zoals dit wenselijk is.
Nog 4 of 8 jaar hetzelfde regime en we kunnen het integratiebeleid helemaal in de vuilbak kieperen. We zullen dan zeker moeten overschakelen op een remigratiebeleid. Hoe langer dit beleid duurt hoe slechter het wordt voor alle partijen. Uiteraard ook voor de immigraten zelf.

Het perverse is ook dat die mensen zijn binnengehaald om het Vlaams Belang electoraal te stoppen. De snel Belg wet is om die reden doorgevoerd uit het ziekelijke brein van onze regering die deze mensen misbruikt als kiesvee. De sossen zagen dat het nog niet genoeg was en waarom niet migratenstemrecht erbovenop. Dat migratenstemrecht heeft de ware redenen van de snel Belg wet en het lakse immigratiebeleid overigens blootgelegd.
__________________
AVV - VVK

https://x.com/dietschland

Laatst gewijzigd door Max van Dietschland : 1 februari 2007 om 19:23.
Max van Dietschland is offline   Met citaat antwoorden