Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door La Chunga
Het Westen is Afrika volledig in de handen van communistisch China aan het geven dat het continent leegzuigt om de groei van de Chinese economie blijvend te verzekeren. Tegen 2030 is China de grootste economie ter wereld.
Als wij dachten dat de Westerse kolonisering van Afrika en onze post-koloniale aanwezigheid uitbuiting van de natuurlijke rijkdommen betekende. dan durf ik stellig zeggen: You ain't seen nothing yet. De Chinezen gaan eens tonen hoe efficiënt een continent kan leeggezogen worden.
|
Dat de Chinezen bezig zijn een economische supermacht te wordemn, dat moge iedereen duidelijk zijn.
Om dit ook te kunnen realiseren hebben ze olie nodig, veel olie, meer dan de VS en Europa bij elkaar willen ze kunnen doorgroeien.
daarbij blijven Zuid-Korea, Tahiland, S'pore en Maleisie ook niet achter en laten we vooral India niet vergeten.
De VS kan dit onmogelijk tegen houden behoudens met grof geweld. Een ander fnuikend nadeel voor de Amerikanen is dat ze in Afrika net zo welkom zijn als vossen in een kippenhok.
Wat wilt U er tegen doen?
China kan doen wat het wil, ze hebben geen boodschap aan de algemene opinie, de VS alleen maar en niet omdat ze het zo goed doen!