Discussie: We remember
Los bericht bekijken
Oud 17 februari 2007, 15:12   #43
blabylonia
Partijlid
 
blabylonia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2006
Berichten: 250
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door blabylonia
Niet helemaal waar.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door blabylonia
Wanneer men zich in Amerika kritisch uitlaat jegens de Zionisten (en ik zeg niet anti-joods), dan kan je je carrière wel schudden. Tot zover de 'vrijheid van mening'..
En daarop zegt u dit:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sinistra
Dat is dan ook vrij logisch. Antizionisme is nu eenmaal een vorm van Fascisme. Dat konden o.a de betogende studenten van Freiburg vorig maand nog aan de lijve ondervinden hoe zij na een Antideutsche solidariteitsdemonstratie voor Israël door honderden Islamistische neonazi's van Tunesische en Turkse afkomst werden bespuwd en er honderden flessen naar hun hoofden werd gesmeten. Er was zelfs een functionaris van de extreem-rechtse NPD bij. Tot zover antizionistische verdraagzaamheid..


Dan nog blijft er voor mij toch een opmerkelijk verschil tussen enerzijds kritiek geven op het reilen en zeilen van de zionistische lobby, en er anderzijds anti-semitisme jegens koesteren.. Als kritiek uiten ook al verboden wordt….
En in de VS worden dergelijke snelle conclusies maar al te vaak genomen om ‘dissidente’ [lees: kritische] tongen te ‘liquideren’.

Laatst gewijzigd door blabylonia : 17 februari 2007 om 15:16.
blabylonia is offline   Met citaat antwoorden