Los bericht bekijken
Oud 28 februari 2007, 16:09   #61
Luddo
Minister
 
Geregistreerd: 10 december 2002
Locatie: In de stille Kempen
Berichten: 3.898
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Marlboro Bekijk bericht
Dat bobbejaan schoepe nu voor of tegen ons is maakt voor ons maar weinig uit.Zoals hier gezegd;we zijn het al gewoon en bobbejaantje heeft duidelijk geen fluit meer te zeggen.

Als je zo begint dat iedereen die tegen ons is dan zouden we nergens meer een familiedag meer kunnen houden.Wij laten ons niet intimideren omdat mensen een aantal zaken over ons zeggen dat niet mooi voor woorden is.Ik noem het juist lef hebben om dan een familiedag te houden bij de vijand.Het zal eerder pijn doen aan het hartje van bobbejaantje.

Het vb doet tenminste veel voor z'n leden.
Ik denk niet dat Bobbejaan daar echt wakker van ligt. Zoals elke artist in Vlaanderen moe(s)t hij de politiekcorrecte kerk in 't midden houden! En, baai te weej, ik ken Bobbejaan en zijn kroost persoonlijk.
__________________
Ik ben het kleine jongetje dat vanop de schouders van zijne papa naar de stoet kijkt en uitroept: "Papa, de koning heeft weer geen kleren aan!
Luddo is offline   Met citaat antwoorden