Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Heftruck
Vind je? 
|
ik ben er voorstander van om kapitalisten als zieken ( geldverslaafden of plutomanen ) te zien en te benaderen, niet als misdadigers. Da s toch al een pak gematigder he zeg.
kapitalisten zijn zieken die hulp nodig hebben en geen straf
om aan deze behoefte aan hulp tegemoet te komen heeft het vierde wereld syndicaat al lang geleden een eigen plutologisch instituut opgericht
dat heeft als eerste doelstelling om van de plutologie een erkende tak van de psychologie te maken natuurlijk
__________________
Alles neem ik terug wat ik hier heb verkondigd. Ik raad iedereen aan om zich met geen enkele politieke strekking in te laten, zich te ontfermen over de armen van deze wereld en zich te bekeren tot het ware geloof in Jezus Christus als Gods enig geboren zoon die voor ons gestorven en verrezen is opdat wij van onze zondige natuur bevrijdt zouden kunnen worden. Het einde is nabij en de mensenzoon zal spoedig terugkomen, gezeten op de wolken met grote macht en majesteit. hallelujah.
Laatst gewijzigd door King of beggars and fleas : 3 maart 2007 om 17:53.
|