Los bericht bekijken
Oud 25 november 2003, 12:31   #1
Peter De Ryck
Banneling
 
 
Geregistreerd: 31 juli 2003
Locatie: Deurne-Antwerpen
Berichten: 1.682
Stuur een bericht via ICQ naar Peter De Ryck Stuur een bericht via Instant Messenger naar Peter De Ryck Stuur een bericht via MSN naar Peter De Ryck
Standaard

Vanhecke: afspraken met VLD en CD&V tijdens debat migrantenstemrecht

Tijdens het debat in de Senaat over het migrantenstemrecht werden voor het eerst afspraken gemaakt tussen Vlaams Blok, VLD en CD&V. Dat verklaart Vlaams Blok-voorzitter Frank Vanhecke in een interview in Dag Allemaal dat dinsdag(vandaag) verschijnt.

Hij stelt dat het cordon sanitaire op alle niveaus aan het afbrokkelen is. "Ook in de Senaat merk ik niet veel meer van dat cordon, toch niet vanwege de meeste collega's van VLD en CD&V". Tijdens het debat over het migrantenstemrecht organiseerden senatoren van de drie partijen het verzet. "Voor het eerst werden tussen de drie partijen afspraken gemaakt. Dat is echt nieuw", aldus Vanhecke, die benadrukt dat het om meer dan praktische regelingen ging. Hij meent dat het cordon zal barsten door de gestage groei van het Vlaams Blok.

Frank Vanhecke zegt bereid te zijn tot een gesprek met iedereen, ook met leden van de koninklijke familie. Na de verkiezingen van 1978 ging Karel Dillen, de eerste verkozene van het Vlaams Blok, niet in op een uitnodiging van koning Boudewijn. Sindsdien is niemand van de partij nog op het paleis op de koffie gevraagd.
Peter De Ryck is offline   Met citaat antwoorden